Vraagprijs: € 629.000,- k.k.

Veilinghavenkade 145

3521 AT - UTRECHT

Omschrijving

Modern zeer goed onderhouden appartement met prachtig fraai weids uitzicht op de historische haven van Parkhaven. De ligging van deze maisonnette woning is perfect. Het appartement is op loopafstand van station Utrecht Centraal en via de brug naast de Rabobank is het historische centrum ook zeer nabij.

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN MET DE VERPLICHTE AFNAME VAN EEN PARKEERPLAATS. De kosten van deze verplichte koop van de parkeerplaats zijn € 39.500,- euro.

De woning bevindt zich tussen het centrum van Utrecht en de nieuwe wijk Merwedekanaalzone, die volop in ontwikkeling is. Rondom het appartement is gezellige kleinschalige horeca te vinden. De Veilinghavenkade ligt direct aan de oude historische haven. In de haven bevinden zich uitsluitend karakteristieke woonschepen. Het oorspronkelijke industriële karakter van de haven is terug te zien in een gerestaureerde loskraan en vier zand- en grindtrechters. Aan de overkant van de haven bevindt zich Villa Jongerius, de recent geheel gerestaureerde monumentale woning met allure van de vooroorlogse ondernemer Jan Jongerius.

Vanaf de woning is het slechts 10 minuten lopen naar het centraal station waar frequent treinen naar Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Eindhoven, Arnhem en Nijmegen vertrekken. De opritten naar de snelwegen A2, A12 en A27 liggen vlakbij. Met de auto ben je binnen 30 minuten op de Amsterdamse Zuidas. Bovendien hoef je je nooit zorgen te maken over parkeerruimte, want er is een eigen parkeerplaats beschikbaar in de afgesloten parkeerkelder.

Deze heerlijke 4-kamer maisonnette heeft alles wat je als koper kan wensen: goed onderhouden, een grote lichte living, een moderne keuken met meerdere inbouwapparatuur, een gerenoveerde badkamer en een fantastisch uitzicht op de oude binnenhaven. Dit uitzicht komt nog het beste tot zijn recht op het grote balkon die op het zuidwesten ligt. De woning heeft een eigen entree op de begane grond in de prachtige, afgesloten groene, bloemrijke kindvriendelijke gemeenschappelijke binnentuin. Op de begane grond is vanuit de entree de eerste slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer is ook ideaal als werkkamer. Daarnaast bevindt zich op de begane grond een ruime badkamer en een kleine berging. De gehele begane grond heeft een zeer hoog plafond (3,2m), wat zorgt voor een bijzonder ruimtelijk effect. Op de eerste verdieping opent de lichte woonkamer naar het balkon. Vanuit hier heb je een panoramisch uitzicht over de oude haven met zijn monumentale woonschepen. Ook bevinden zich op deze verdieping de open keuken, twee slaapkamers, wasruimte en een apart toilet. Onder het gebouw bevindt zich een garage met een eigen berging (ca. 5m2) en privé parkeerplaats, toegankelijk via de lifthal.

INDELING
Begane grond:
Entree, ruime hal voorzien van veel kastruimte, meterkast, grote lichte slaapkamer (ca. 13m2) dankzij de hoge raampartijen. De kamer op deze verdieping is zeer geschikt als werkkamer en heeft een eigen entree naar buiten. Daarnaast beschikt deze verdieping over een luxe badkamer (ca. 6m2) voorzien van een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en hangend toilet. In de badkamer hebben de huidige eigenaren een opening gecreëerd onder de trap. Dit geeft nog net wat meer woonruimte (ca. 2m2). De trap naar de eerste etage is recent opnieuw bekleed en voorzien van automatische verlichting wat een sfeervolle uitstraling geeft.

Eerste verdieping
Overloop, luxe hangend toilet met fonteintje, ruime en lichte woonkamer (ca. 39m2) met openslaande deuren naar het grote balkon. De woonkamer is voorzien van een prachtige luxe laminaatvloer van extra duurzame kwaliteit en voorzien van een open keuken met een goed keukenblok met inbouw van: koelkast, vriezer, 4-pits inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en magnetroncombinatie en een prachtige grote pannencarroussel. De absolute eye catcher van de woonkamer is het balkon. Het balkon is ruim (ca. 12m2) en heeft een schitterend uitzicht op de oude histiorische haven. De ideale plek om ’s avonds na het werk met een glas wijn te genieten van deze historische plek en van de zonsondergang. Het balkon is super gunstig gelegen op het zuidwesten. Vanuit de overloop tref je twee slaapkamers (ca. 15m2 en ca. 8m2). Ook hier is de fraaie laminaatvloer doorgelegd.

Bijzonderheden:
– Er is een verplichting tot de koop van een privé parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder à € 39.500.
– Servicekosten bedragen € 200,46 per maand voor het appartement en de parkeerplaats, en € 25 per maand voor het onderhoud aan de binnentuin.
– Balkon is in oktober 2022 voorzien van een elektrisch (knikarm) zonnescherm (optie tot overname).
– Door de hele woning is centrale mechanische ventilatie. De bijbehorende ventilator is in mei 2021 vervangen.
– De keuken is in juli 2018 geheel vernieuwd. De trap is in oktober 2022 opnieuw bekleed.
– Ideaal geschikt om thuis te werken door de slaapkamer op de begane grond, welke door een interieurarchitect is ingericht. Deze slaapkamer bevat handige maatwerk opberg- en boekenkast.
– De woning kijkt aan de slaapkamerzijde uit op de centrale binnentuin, die geheel wordt onderhouden en door elke bewoner gebruikt mag worden.
– De centrale binnentuin is autovrij, en daarmee een ideale en veilige speelplaats voor kinderen.
– De woning is zeer goed geïsoleerd: in de winter hoeft de verwarming nauwelijks aan (zie Eneco-jaarafrekeningen in verkoopdossier).
– Een deel van het dak van het appartementencomplex is voorzien van zonnepanelen, waarvan de opbrengsten naar de VVE gaat.
– In de nabije toekomst is er in de woning een glasvezelaansluiting voor extra snel internet. De werkzaamheden hiervoor worden momenteel uitgevoerd.
– Intercom met videofoon aanwezig.
– Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
– Actieve en gezonde vereniging van eigenaren.
– Oplevering in overleg, voorkeur voor medio november.

+ Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Koopprijs
€ 629.000,- k.k.
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort
Maisonnette
Kenmerk
Appartement
Open portiek
Nee
Woonlaag
1
Aantal woonlagen
2
Objecttype
Appartement
Bouwvorm
Bestaande bouw
In aanbouw
Nee
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
Permanente bewoning
Ja
Recreatiewoning
Nee
Bouwjaar
2007
Dak type
Plat dak

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
105 m2
Gebruiksoppervlakte woonkamer
41 m2
Gebruiksoppervlakte overige functies
0 m2
Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
12 m2
Oppervlakte externe bergruimte
18 m2
Inhoud
380 m3

Indeling

Aantal kamers
4 (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Lift, Glasvezel kabel

Energie

Energieklasse
A
Energielabel einddatum
18 juli 2027

Buitenruimte

Liggingen
Aan water, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht, Beschutte ligging
Tuintypen
Geen tuin
Bereikbaar via achterom
Nee

Bergruimte schuur

Soort
Inpandig
Voorzieningen
Voorzien van elektra
Totaal aantal
1

Vragen?

Bel of mail ons, en we helpen je graag verder!

030-2315186

Plan bezichtiging Onafhankelijk hypotheekadvies